Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kanton Wallis na Farmářských trzích v Praze

V rámci multižánrové akce Švýcarské jaro se 2.3.2013 představí kanton Wallis na Farmářských trzích na Náplavce v Praze. Od 8:00 do 14:00 Vás tady bude čekat nabídka gastronomických specialit tohoto regionu.

Jde zejména o sýry, sušené maso a klobásky, ale i o čokoládu a víno. Přímo na místě bude možné ochutnat tradiční švýcarský pokrm raclette - roztavený sýr stejného jména, který se podává s vařeným bramborem nebo chlebem a kyselými okurkami a cibulkami.

Raclette
Foto: Raclette

Po celý den se navíc bude konat soutěž o pobyt ve Wallisu a také bude možné se zúčastnit kvízu o Švýcarsku. Deset nejúspěšnějších účastníků obdrží věcné ceny a postoupí do druhého kola, kde už budou soutěžit o tři zájezdy do Švýcarska a jízdenky na švýcarské dráhy. Na místě budou k dispozici i materiály o Švýcarsku v českém jazyce - brožury, časopisy, knihy.

Wallis - Matterhorn, Švýcarsko
Foto: Wallis - Matterhorn

Hlavní atrakcí ale bude od 10:00 do 14:00 Tschäggätta - dva urostlí muži z walliského údolí Lötschental v maskách a kožešinách tak, jak je v uvedené lokalitě používají v době masopustu. Na místě se s nimi můžete i vyfotografovat. Přijďte, těšíme se na Vás!

Wallis - Tschäggätta, Švýcarsko
Foto: Wallis - Tschäggätta

Podrobnější informace najdete na www.MojeSvycarsko.com/wallis nebo www.svycarskejaro.cz.

- Tisková zpráva -

Článek byl zobrazen 5 195 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

USA a KANADA - jaro 2023

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně návštěvy Niagárských vodopádů a kanadského Toronta. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko