Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Svobodná prázdninová republika Saas-Fee dostala revoluční hostel

Staňte se občanem Svobodné prázdninové republiky Saas-Fee, ubytujte se zde a místními lanovkami budete jezdit zdarma! Kdo sem zavítá na konci léta, může se ubytovat ve zbrusu novém hostelu s velkým wellnessem.

Nemusíte mít strach, že přijdete o své občanství. Občanem Svobodné republiky Saas-Fee se stanete jen na délku svého pobytu. A můžete využívat řadu výhod. Mezi ně patří volné jízdy lanovkami a slevy na další atrakce. Výlety po zdejších turistických trasách nebo na horském kole se tak vůbec neprodraží, naopak. Z vrcholků lze obdivovat čtyřtisícové vrcholy kantonu Wallis a dlouhé ledovcové jazyky.

Saas-Fee

Na 4. září přichystali v Saas-Fee velkou slávu. Otevřeli tam nový wellness hostel sítě Swiss Youth Hostels. Ubytování ve švýcarských hostelech je velmi oblíbené u všech věkových kategorií a také u rodin s dětmi. Cenově dostupné hostely nabízejí atraktivní polohu, jednodušší, ale pěkné ubytování a chutné jídlo formou snídaně či polopenze. Hostel v Saas-Fee nese jméno wellnessHostel4000. Je výjimečný i ve srovnání s ostatními švýcarskými hostely. Propojil se totiž s velkým wellness centrem Aqua Allalin. Zaměřuje se na rodiny s dětmi, na sportovní oddíly i na všechny ostatní, kteří rádi cestují na vlastní pěst. Hostel nabízí 168 lůžek, polovina z nich je na čtyřlůžkových rodinných pokojích se sprchou a toaletou.

Saas-Fee

WellnessHostel4000 dostal moderní architekturu, jednoduché pokoje se zajímavým designem a velké společenské místnosti. Během chvilky je možné přemístit se do vodního ráje - wellness centrum Aqua Allalin nabízí plavání, sauny, vířivky, masáže, posilovnu i další lázeňské aktivity.

Co vše lze v létě v Saas-Fee podnikat? Malebné vysokohorské středisko v kantonu Wallis má několik nej. V nadmořské výšce 3 500 metrů stojí nejvýše položená otočná restaurace světa, k níž vede nejvýše položené metro světa. A také tu je možné zhlédnout nejrozlehlejší ledovcovou jeskyni. Samotné Saas-Fee si žije svým klidným životem bez aut. Ty parkují v garážích u vjezdu do města, dál nesmí. Centrem se proplétají malé elektrobusy.

Saas-Fee

Tip Aleny Koukalové, zástupkyně Švýcarské turistické centrály: Ubytování v hostelech je pro mnohé Čechy překvapením. Není možné je srovnávat s ubytovnami, jak je někdy známe u nás. Švýcarské hostely nabízejí dostupné ceny, čisté a příjemné ubytování s dobrým jídlem.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 3 390 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

USA a KANADA - jaro 2023

Poznávací zájezd po nejkrásnějších pamětihodnostech východu USA včetně návštěvy Niagárských vodopádů a kanadského Toronta. Zájezd pořádá CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko