Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Švýcarsko - lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Švýcarsko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Švýcarsko.

Autem do Švýcarska

Autem do Švýcarska

Švýcarsko je turisticky velmi oblíbenou zemí, která je jen o něco málo větší než polovina České republiky. Přesto nabízí neuvěřitelné množství přírodních i kulturních zajímavostí. Lidé sem přijíždí především poznávat jedinečné horské oblasti, ale také krásná kosmopolitní města.

celý článek

 

Svatý Mořic – švýcarský klenot zimních sportů

Svatý Mořic – švýcarský klenot zimních sportů

Lyžování jako jeden z nejtypičtějších zimních sportů láká každoročně na hory statisíce Čechů. Atraktivní a dostupná však nejsou jen česká střediska. Ideálním místem pro nejen zkušené lyžaře je i největší švýcarské středisko zimních sportů Svatý Mořic, ležící v nadmořské výšce 1856 m v části země zvané Graubünden.

celý článek

 

Basilej - kulturní srdce Evropy

Basilej - kulturní srdce Evropy

Basilej, druhé největší město Švýcarska, leží v jeho severozápadní části, nedaleko hranic s Německem a Francií. Právě strategická poloha napomohla značnému obchodnímu rozvoji, díky kterému se město stalo významným hospodářským i kulturním centrem.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6 7
 
 
 

Náš tip

SEYCHELY 2023

Pobytově-poznávací zájezd po souostroví Seychely. 3 největší ostrovy Mahé, Praslin a La Dique, koupání, botanická zahrada s ohradou s želvami, národních park Vallée de Mai na ostrově Praslin. CK SIMON TOURIST.

Zájezd do LIBANONU 2023

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů, křižáků a mamlúků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2023

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko